WiedeńBudapeszt
WiedeńBudapeszt

  • 1. Wybor Kursu
  • 2. Dane osobowe
  • 3. Płatność
  • 4. Drukuj bilet
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
WiedeńBudapeszt dalej
WiedeńBudapeszt
nie., 02-02-2020
pon., 03-02-2020
wto., 04-02-2020
Odjazd Czas
Przes.
Przyjazd Details PROMO Ceny  
Pn, 03-02-2020 | 04:30
Wiedeń, VIB, Erdberg
Line: KAR-EU0214
3 h 50 min
0
Pn, 03-02-2020 | 08:20
Budapeszt, Népliget aut. áll
EUR 35.00
Pn, 03-02-2020 | 08:30
Wiedeń, Hbf Main train station (Südtiroler Platz)
Line: RJ-BUS
3 h
0
Pn, 03-02-2020 | 11:30
Budapeszt, Kelenföld Vasút u.16., 1115
EUR 8.90
Pn, 03-02-2020 | 12:30
Wiedeń, Hbf Main train station (Südtiroler Platz)
Line: RJ-BUS
3 h
0
Pn, 03-02-2020 | 15:30
Budapeszt, Kelenföld Vasút u.16., 1115
EUR 11.90
Pn, 03-02-2020 | 18:30
Wiedeń, Hbf Main train station (Südtiroler Platz)
Line: RJ-BUS
3 h
0
Pn, 03-02-2020 | 21:30
Budapeszt, Kelenföld Vasút u.16., 1115
EUR 8.90
Pn, 03-02-2020 | 20:15
Wiedeń, VIB, Erdberg
Line: NOM-05
4 h
0
Wt, 04-02-2020 | 00:15
Budapeszt, Népliget aut. áll
EUR 10.91
Pn, 03-02-2020 | 21:05
Wiedeń, Bus Terminal Stadioncenter - Olympiaplatz 2
Line: ARDA-1
2 h 35 min
0
Pn, 03-02-2020 | 23:40
Budapeszt, Konyves Kalman korut
Fahrt ist leider ausgebucht
Odjazd Czas PROMO
Przyjazd Przes. Ceny
 
03-02-2020 (04:30) 3 h 50 min
03-02-2020 (08:20) 0 EUR 35.00

Wiedeń, VIB, ErdbergBudapeszt, Népliget aut. áll

 
03-02-2020 (08:30) 3 h
03-02-2020 (11:30) 0 EUR 8.90

Wiedeń, Hbf Main train station (Südtiroler Platz)Budapeszt, Kelenföld Vasút u.16., 1115

 
03-02-2020 (12:30) 3 h
03-02-2020 (15:30) 0 EUR 11.90

Wiedeń, Hbf Main train station (Südtiroler Platz)Budapeszt, Kelenföld Vasút u.16., 1115

 
03-02-2020 (18:30) 3 h
03-02-2020 (21:30) 0 EUR 8.90

Wiedeń, Hbf Main train station (Südtiroler Platz)Budapeszt, Kelenföld Vasút u.16., 1115

 
03-02-2020 (20:15) 4 h
04-02-2020 (00:15) 0 EUR 10.91

Wiedeń, VIB, ErdbergBudapeszt, Népliget aut. áll

 
03-02-2020 (21:05) 2 h 35 min
03-02-2020 (23:40) 0

Wiedeń, Bus Terminal Stadioncenter - Olympiaplatz 2Budapeszt, Konyves Kalman korut

Fahrt ist leider ausgebucht
Cena za osobę

 

kod rabatowy