ViennaPrag
ViennaPrag

  • 1. Vaša vožnja
  • 2. Podaci o putniku
  • 3. Plaćanje
  • 4. Vaša rezervacija
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
ViennaPrag dalje
ViennaPrag
Čet., 06-05-2021
Pet., 07-05-2021
Sub., 08-05-2021
Polazak Trajanje
Presjed.
Dolazak details PROMO Cijena  
Pe, 07-05-2021 | 06:39
Vienna, Hbf
Line: RJ-TRAIN
4 h 25 min
0
Pe, 07-05-2021 | 11:04
Prag, main train station
EUR 12.00
Pe, 07-05-2021 | 10:39
Vienna, Hbf
Line: RJ-TRAIN
4 h 34 min
0
Pe, 07-05-2021 | 15:13
Prag, main train station
EUR 15.00
Pe, 07-05-2021 | 14:39
Vienna, Hbf
Line: RJ-TRAIN
4 h 38 min
0
Pe, 07-05-2021 | 19:17
Prag, main train station
EUR 15.00
Polazak Trajanje PROMO
Dolazak Presjed. Cijena
 
07-05-2021 (06:39) 4 h 25 min
07-05-2021 (11:04) 0 EUR 12.00

Vienna, HbfPrag, main train station

 
07-05-2021 (10:39) 4 h 34 min
07-05-2021 (15:13) 0 EUR 15.00

Vienna, HbfPrag, main train station

 
07-05-2021 (14:39) 4 h 38 min
07-05-2021 (19:17) 0 EUR 15.00

Vienna, HbfPrag, main train station

Cijena po osobi

 

Popust-kod